XXVII

OTWARTE OKRĘGOWE MISTRZOSTWA

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW

 

Powiat Biłgorajski: Frampol, dnia 12 stycznia 2019 r.

Awans do finału Okręgowego: KS Włókniarz Frampol i GKS Błękitni Obsza

Najlepszy Bramkarz: Łukasz Szawara Łada 1945 Biłgoraj

Król Strzelców: Tomasz Stelmach Błękitni Obsza

Najlepszy Zawodnik: Przemysław Dycha Włókniarz Frampol

Wlokniarz Frampol 2019

.

Blekitni Obsza 1

 

 

Powiat Hrubieszowski: Hrubieszów, dnia 27 stycznia 2019 r.

Awans do finału Okręgowego: MKS Unia Hrubieszów i GKS Huragan Hrubieszów

Król Strzelców: Yevhenii Grui Unia Hrubieszów

Unia hala

.

Huragan Hala

 

Powiat Tomaszowski: Tomaszów Lubelski, dnia 19 stycznia 2019 r.

Awans do finału Okręgowego: TKS Huczwa Tyszowce i LKS Orkan Bełżec

Najlepszy Bramkarz: Łukasz Skiba Granica Lubycza Królewska

Król Strzelców: Paweł Wiciejowski Orkan Bełżec

Najlepszy Zawodnik: Damian Ziółkowski Huczwa Tyszowce

Huczwa TL

.

Orkan TL1

 

Powiat Zamojski:

Łabuńki hala Zespołu Szkół; dnia 26 stycznia (sobota) 2019 r. godz. 10:00

Awans do finału Okręgowego: LKS Olimpia Miączyn i GKS Delta Nielisz

Najlepszy Bramkarz: Janusz Bakoń Delta Nielisz

Król Strzelców: Mateusz Wróbel Olimpia Miączyn

Najlepszy Zawodnik: Filip Maciejewski Omega Stary Zamość

 

Olimpia Labunki

 

Delta labunki 2

Informujemy, że w biurze ZOZPN są do odebrania PIT-y dla sędziów. Termin odebrania do końca stycznia br. w godzinach 8:30-12:30.

W dziale Terminarze, Wyniki i Tabele zamieszczone zostały terminarze rundy Wiosna 2019. W rozwinięciu są tam też wyniki i tabele gdyż link jest tożsamy z Łączy Nas Piłka. Terminarze rozgrywek Orlików i Żaków zostaną zamieszczone po zebraniu z klubami, termin zebrania zostanie podany w najbliższym czasie.

Okręgowe Kolegium Sędziów ZOZPN informuje, że pierwsze zajęcia Kursu na Sędziego Piłki Nożnej odbędą się dnia 19 stycznia 2019 r. (sobota) godz. 10:00 w siedzibie ZOZPN ul. Kr. Jadwigi 8 w Zamościu (kryta trybuna nad stadionem). Bardzo prosimy o zabranie przyborów do pisania i notowania.