Komisja Gier O/Zamość podaje terminy i pary meczów o mistrzostwo w grupach młodzieżowych:

Okręgowa Liga Juniorów Młodszych:

Zwycięzca gr. I: LKS Metalowiec Goraj

Zwycięzca gr. II: LKS Szumy Susiec

23.06.2021 r. (środa) godz. 16; LKS Metalowiec Goraj-LKS Szumy Susiec - I mecz w Goraju

26.06.2021 r. (sobota) godz. 15; LKS Szumy Susiec-LKS Metalowiec Goraj - rewanż w Suścu

 

Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych:

Zwycięzca gr. I: LZS Tarpan Korchów

Zwycięzca gr. II: MLKS Kryształ Werbkowice

19.06.2021 r. (sobota) godz. 15; LZS Tarpan Korchów-MLKS Kryształ Werbkowice - I mecz w Korchowie

26.06.2021 r. (sobota) godz. 12; MLKS Kryształ Werbkowice-LZS Tarpan Korchów - rewanż w Werbkowicach

 

Okręgowa Liga Młodzików  Starszych:

Zwycięzca gr. I: AMSPN Hetman Zamość

Zwycięzca gr. II: ŁKS Korona Łaszczów

20.06.2021 r. (niedziela) godz. 13; AMSPN Hetman Zamość - ŁKS Korona Łaszczów - I mecz w Zamościu

27.06.2021 r. (niedziela) godz. 11; ŁKS Korona Łaszczów - AMSPN Hetman Zamość - rewanż w Łaszczowie

 

Delegaci na  Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym dokonali również innych następujących wyborów.

Członkami Zarządu LZPN zostali wybrani: Pan Stanisław Pryciuk, Pan Jerzy Bojko i Pan Ryszard Dziura.

Członkami Komisji Rewizyjnej LZPN wybrano Panów: Jan Madyński i Andrzej Swacha.

Delegat na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze PZPN: Pan Stanisław Pryciuk.

Wszystkie w/w wybrane Osoby reprezentowały Oddział LZPN w Zamościu.

 

Pozostali Członkowie Zarządu LZPN Panowie: Robert Gromysz, Arkadiusz Kozłowski, Andrzej Kuśmierczyk, Stanisław Lesiuk, Tadeusz Łapa, Ryszard Nilipiuk, Anatol Obuch, Piotr Owczarzak, Piotr Sadczuk, Marek Wawer, Witold Wójtowicz

Pozostali Członkowie Komisji Rewizyjnej Panowie: Roman Dąbek, Jarosław Dziewulski, Jan Madyński, Władysław Makarewicz, Paweł Zieliński.

Pozostali Delegaci na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze PZPN Panowie: Zbigniew Bartnik i Tomasz Mikulski

PLANOWANE TERMINY ROZPOCZĘCIA ROZGRYWEK PROWADZONYCH PRZEZ
KOMISJĘ GIER ODDZIAŁ LZPN W ZAMOŚCIU

W RUNDZIE JESIENNEJ SEZONU 2021/2022

PROJEKT

Klasa Okręgowa: (Zamość - 16 drużyn) - 14/15 sierpnia 2021 r. (sobota/niedziela) - w tym 25 sierpnia 2021 r. (środa), koniec - 11 listopada (czwartek).

Za aprobatą klubów: I (XVI) kolejka z rundy Wiosna 2022: 13/14 listopada (sobota/niedziela).

Klasa A: (Zamość - 1 grupa licząca 14 drużyn) - 21/22 sierpnia 2021 r. (sobota/ niedziela), koniec - 11 listopada (czwartek).

Klasa B gr. I i Klasa B gr. II (Zamość - 2 grupy) - 28/29 sierpnia 2021 r. 

Zamojskie Ligi Młodzieżowe - 21/22 sierpnia oraz 28/29 sierpnia 2021 r. (w zależności od liczby zgłoszeń drużyn).

Rozgrywki Pucharu Starostów: 10/11 lipca 2021 r. - I termin, 17/18 lipca 2021 r., - II termin, 24/25 lipca 2021 r. - III termin, 31 lipca/1 sierpnia 2021 r. - IV termin, szczegóły na temat tych rozgrywek zostaną przesłane mailem do klubów i zamieszczone na stronie.