Wyniki, pary i Regulamin Pucharu Starostów znajdują się w zakładce ROZGRYWKI, PUCHAR STAROSTÓW.

powiat bilgorajski              powiat hrubieszowski           powiat tomaszowski              powiat zamojski

W dniu 05 lipca 2019 r. w Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbyło się Uroczyste Podsumowanie Sezonu 2018/2019 w Zamojskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej. Puchary i czeki finansowe wręczyli: Burmistrz Miasta Hrubieszów Pani Marta Majewska, Prezes ZOZPN Stanisław Pryciuk, Wiceprezes ds. Szkolenia Jerzy Bojko, Sekretarz Zarządu ZOZPN Tadeusz Gontarz. Ponadto obecni byli: Przewodniczący Komisji Rewizyjnej ZOZPN Jan Madyński, Przewodniczący Wydziału Gier ZOZPN Henryk Kowalski oraz Członkowie Zarządu ZOZPN Andrzej Duda i Wojciech Wronka. Serdeczne podziękowania należą się Dyrektorowi HOSiR Markowi Watrasowi oraz Zarządowi Unii Hrubieszów z Prezesem Jarosławem Łukiewiczem za pomoc w przygotowaniu Podsumowania.

 Hrubieszw zbiorowe

 

Podajemy Zwycięzców w Grupach Młodzieżowych ZOZPN

Okręgowa Liga Juniorów Starszych:

Gr. I: LKS Olimpiakos Tarnogród

Gr. II: ŁKS Korona Łaszczów

OLIMPIAKOS-KORONA 3 - 0; pierwszy mecz 0-0  

Mistrz Okręgowej Ligi Juniorów Starszych: LKS Olimpiakos Tarnogród

 

Okręgowa Liga Juniorów Młodszych:

Gr. I: ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

Gr. II: LKS Olimpia Miączyn

OLIMPIA-ROZTOCZE 3 - 1; pierwszy mecz 6-2

Mistrz Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych: LKS Olimpia Miączyn

 

Mistrz Okręgowej Ligi Trampkarzy Starszych: MKS Unia Hrubieszów

 

Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych:

Gr. I: KS Włókniarz Frampol

Gr. II: DKS Gaudium Zamość

WŁÓKNIARZ-GAUDIUM 2 - 2; pierwszy mecz 2-9

Mistrz Okręgowej Ligi Trampkarzy Młodszych: DKS Gaudium Zamość

 

Mistrz Okręgowej Ligi Młodzików Starszych: OSiR Biłgoraj

 

Okręgowa Liga Młodzików Młodszych:

Gr. I: MSPN Roztocze Szczebrzeszyn

Gr. II: DKS Gaudium Zamość

GAUDIUM-MSPN Roztocze  6 - 2; pierwszy mecz 2-3

 

Mistrz Okręgowej Ligi Młodzików Młodszych: DKS Gaudium Zamość

 

 

Turniej Mistrzów Orlików Starszych:

Football Academy Zamość- Gaudium Zamość 0:3 vo
Gryf Gmina Zamość- Granica Lubycza Królewska 2:7
Football Academy Zamość -Granica Lubycza Królewska 0:3 vo
Gryf Gmina Zamość - Gaudium Zamość 1:3
Gaudium Zamość- Granica Lubycza Królewska 3:1
Gryf Gmina Zamość- Football Academy 3:0 vo
 
Tabela końcowa:
1. DKS Gaudium Zamość                         9 pkt.            14:5
2. GLKS Granica Lubycza Królewska       6 pkt.            12:2
3. STS Gryf Gmina Zamość                      3 pkt.              6:10
4. UKS Football Academy Zamość             0 pkt             0:9

Mistrz Orlików Starszuch: DKS Gaudium Zamość

 

 

Turniej Mistrzów Orlików Młodszych:

DKS Gaudium Zamość-UKS FA Biłgoraj 0:1
AMSPN Hetman Zamość-UKS FA Biłgoraj 2:3
DKS Gaudium Zamość-AMSPN Hetman Zamość 1:5
AMSPN Hetman Zamość-TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
DKS Gaudium Zamość-TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:3
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski-UKS FA Biłgoraj 0:1
 
Tabela końcowa:
1. UKS Football Academy Biłgoraj 9 pkt. br. 5:2
2. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 pkt. br. 7:3
3. AMSPN Hetman Zamość 4 pkt. br. 8:5
4. DKS Gaudium Zamość 0 pkt. br. 3:9

Mistrz Orlików Młodszych: UKS Football Academy Biłgoraj

 

         

Klasa Okręgowa

Awans z Klasy Okręgowej do IV ligi uzyskała MKS Unia Hrubieszów.

Z Klasy Okręgowej do Klasy A spadają: KS Sokół Zwierzyniec, KS Włókniarz Frampol, LKS Orkan Bełżec.

 

Klasa A

Awans z Klasy A do Klasy Okręgowej uzyskały: MGKS Igros Krasnobród, GKS Błękitni Obsza, LKS Cosmos Józefów.

Z Klasy A do Klasy B spadają: KS Olender Sól, GKS Ostoja Skierbieszów, LZS Wrzos Szyszków.

 

Klasa B gr. I

Awans z Klasy B gr. I awans do Klasy A uzsykał: SP Piast Babice

 

Klasa B gr. II

Awans z Klasy B gr. II awans do Klasy A uzsykał: GLKS Graf Chodywańce

 

Awans do Klasy A uzyskał również zwycięzca barażu: GKS Orzeł Tereszpol*

*po przeprowadzeniu przez Wydział Dyscypliny postępowania wyjaśniającego

 

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej tradycyjne już organizuje rozgrywki Pucharu Starostów. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem i do zgłaszania się chętnych zespołów (Klasa Okręgowa obligatoryjnie). Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub fax 84 638-62-40.

Wydział Gier ZOZPN podaje terminy meczów barażowych w poszczególnych rozgrywkach:

W wyniku losowania przeprowadzonego w dniu 13.06.2019 r. (obecny zawodnik Orła Tereszpol Sławomir Zdunek) i 24.06.2019 r. (obecni Krzysztof Rysak-Potok Sitno i Paweł Popik-Sparta Łabunie) w biurze ZOZPN padły następujące rozstrzygnięcia:

Baraż o miejsce w Klasie Okręgowej:

13 miejsce Klasy Okręgowej Potok Sitno-4 miejsce Klasy A Sparta Łabunie.

I mecz 27.06.2019 r. (czwartek) godz. 17:30 Łabunie

II mecz 30.06.2019 r. (niedziela) godz. 17:30 Sitno

 

Baraż o wejście do Klasy A:

Wicemistrz Klasy B gr. I: GKS Orzeł Tereszpol-Wicemistrz Klasy B gr. II: GKS Perła Deszkowice

I mecz 15.06.2019 r. (sobota) godz. 17:00 Deszkowice

II mecz 22.06.2019 r. (sobota) godz. 17:00 Tereszpol

Losowanie gospodarza pierwszego meczu odbędzie się dnia 13.06.2019 r. (czwartek) godz. 11 w biurze ZOZPN.

 

Mecze o mistrzostwo Okręgowej Ligi Juniorów Starszych:

I mecz 26.06.2019 r. (środa) godz. 17:00 Zwycięzca grupy II-ŁKS Korona Łaszczów

II mecz 29.06.2019 r. (sobota) godz. 17:00 Zwycięzca grupy I-LKS Olimpiakos Tarnogród

Losowanie gospodarza pierwszego meczu odbędzie się dnia 13.06.2019 r. (czwartek) godz. 11 w biurze ZOZPN.

 

Mecze o mistrzostwo Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych:

I mecz 26.06.2019 r. (środa) godz. 17:00 Zwycięzca grupy I-ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

II mecz 29.06.2019 r. (sobota) godz. 17:00 Zwycięzca grupy II-LKS Olimpia Miaczyn

Losowanie gospodarza pierwszego meczu odbędzie się dnia 13.06.2019 r. (czwartek) godz. 11 w biurze ZOZPN.

 

Mecze o mistrzostwo Okręgowej Ligi Trampkarzy Młodszych:

I mecz 25.06.2019 r. (wtorek) godz. 17:00 Zwycięzca grupy II-DKS Gaudium Zamość

II mecz 29.06.2019 r. (sobota) godz. 17:00 Zwycięzca grupy I-KS Włókniarz Frampol

Losowanie gospodarza pierwszego meczu odbędzie się dnia 13.06.2019 r. (czwartek) godz. 11 w biurze ZOZPN.

 

Mecze o mistrzostwo Okręgowej Ligi Młodzików Młodszych:

I mecz 26.06.2019 r. (środa) godz. 15:00 Zwycięzca grupy I-MSPN Roztocze Szczebrzeszyn

II mecz 29.06.2019 r. (sobota) godz. 17:00 Zwycięzca grupy II-DKS Gaudium Zamość

Losowanie gospodarza pierwszego meczu odbędzie się dnia 13.06.2019 r. (czwartek) godz. 11 w biurze ZOZPN.

 

Turniej o Mistrzostwo Orlików Starszych: 24 czerwca 2019 r. (poniedziałek) godz. 9:00- boiska za Rotundą w Zamościu

(udział wezmą: zwycięzcy swoich grup: gr. I Football Academy Zamość, gr. II STS Gryf Gmina Zamość, gr. III DKS Gaudium Zamość, gr. IV GLKS Granica Lubycza Królewska.

Turniej o Mistrzostwo Orlików Młodszych: 24 czerwca 2019 r. (poniedziałek) godz. 18:00- boiska za Rotundą w Zamościu

(udział wezmą zespoły z I i II miejsca w swoich: gr. I- I msc. DKS Gaudium Zamość, II msc.-Football Academy Biłgoraj, gr. II-I msc. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski, II msc. AMSPN Hetman Zamość.

Uchwała nr XVII/1 z dnia 21 maja 2019 roku

Zarządu Lubelskiego Związku Piłki Nożnej

 

w sprawie

stanowiska dotyczącego Uchwały nr IV/62 z dnia 24 kwietnia 2019 roku

Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie podmiotów upoważnionych

do prowadzenia rozgrywek piłkarskich na terenie Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej

Na podstawie § 32 Statutu LZPN postanawia się, co następuje:

  1. Zarząd Lubelskiego Związku Piłki Nożnej przyjmuje stanowisko wobec Uchwały nr IV/62 z dnia 24 kwietnia 2019 roku Zarządu PZPN o treści stanowiącej załącznik do niniejszej uchwały.
  2. Lubelski ZPN w obecnej formie strukturalnej wynikającej ze Statutu nie ma możliwości realizacji wspomnianej Uchwały nr IV/62.
  3. Termin wskazany w przedmiotowej Uchwale nr IV/62 jest zbyt krótki na realizację.

 

 Uchwała wchodzi z dniem podjęcia.

 

                       Robert Gromysz                                                           Zbigniew Bartnik

                     Sekretarz Zarządu                                                                   Prezes

                        Lubelskiego ZPN                                                          Lubelskiego ZPN

 

Na chwilę obecną dysponujemy bezpłatnymi biletami na n/w spotkania w Lublinie:

29 maja 2019 r. (środa) godz. 20:30 Kolumbia-Tahiti

03 czerwca 2019 r. (poniedziałek) godz. 17:30 - 1/8 Finału

04 czerwca 2019 r. (wtorek) godz. 17:30 - 1/8 Finału

11 czerwca 2019 r. (wtorek) godz. 20:30 - 1/2 Finału

Bilety są do odbioru w dniu 23, 24, 27 maja 2019 r. (czwartek,piątek, poniedziałek) w biurze ZOZPN. Decyduje kolejność zgłoszeń (proszę przesyłać zgłoszenia drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny z A. Swacha w przypadku odbioru biletów.