Super User
Kategoria:

Informujemy, że w dziale LINKI dodano logo Programu Certyfikacji PZPN, z bezpośrednim przekierowaniem do strony źródłowej. Ułatwi to znacznie zapoznanie się z bieżącymi treściami. Zachęcamy również do aplikowania do tego programu.

Program certyfikacji pzpn

Super User
Kategoria:

Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych (CRBR) to rejestr osób, które sprawują kontrolę nad określonymi podmiotami gospodarczymi. Sprawdź, czy obejmuje cię obowiązek wpisu do CRBR i kiedy taki wpis trzeba uzyskać.

Super User
Kategoria:

22 stycznia br. w auli Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej odbyło się zainicjowane przez Zarząd Lubelskiego Związku Piłki Nożnej spotkanie dotyczące Programu Certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele klubów z województwa lubelskiego (w tym kilku prezesów) oraz reprezentanci Świętokrzyskiego ZPN. Łącznie na sali pojawiło się 75 osób z 36 podmiotów. Wykłady były niezmiernie ciekawe, a godzina przeznaczona na konsultacje klubów była bardzo intensywna - do bezpośredniej rozmowy z osobami odpowiedzialnymi za działania operacyjne, finansowe, szkoleniowe z Departamentu Grassroots PZPN ustawiała się kolejka chętnych - przedstawicieli klubów, które już uzyskały certyfikat, jak i te które zapewne będą się w przyszłości o certyfikat ubiegały. Na pytania uczestników odpowiadali: Katarzyna Kuna, Dariusz Siekliński, Bolesław Rajkiewicz i Marek Posłajko.

Obecni na konferencji byli także przedstawiciele z każdego biura Oddziału LZPN (Biała Podlaska, Chełm, Zamość) oraz członkowie Zarządu LZPN - Wiceprezes ds. rozgrywek Stanisław Pryciuk oraz członek Zarządu i członek Komisji Certyfikacji Szkółek PZPN Jerzy Bojko. 

Program pomocy klubom zrodził się na Zarządzie LZPN. Dalej inicjatorem delegowania specjalistów z Departamentu Grassroots  do Woj. ZPN na forum Zarządu PZPN był Prezes Zbigniew Bartnik.

Obsługa techniczna konferencji:
Leszek Wójcik
Hubert Gotowała

Super User
Kategoria:

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił powołania na Zimową Akademię Młodych Orłów 2022. Turnus zawodniczek z rocznika 2008 i 2009 odbędzie się w dniach 06.02 – 12.02.2022 r. w Siedlcach. Pełna lista dostępna w załączniku poniżej. Z Zamojszczyzny powołana została Oliwia Szymanek z DKS Gaudium Zamość.

DZIEWCZĘTA: ZIMOWA AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW 2022 – POBIERZ POWOŁANIA

AMO