Super User

 

Zgłoszenia do rozgrywek sezonu 2021/2022

Komisja Gier w załączeniu będzie podawała na bieżąco drużyny, które zgłosiły się do rozgrywek sezonu 2021/2022. 

Stan na 19.08.2021 r.

ROCZNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH NA SEZON 2021/2022

 

na czerwono zgłoszenia zespołów po terminie

 

KEEZA klasa Okręgowa (16 zespołów):

1. GLKS Omega Stary Zamość

2. LKS Olimpia Miączyn

3. GKS Pogoń 96 Łaszczówka

4. LKS Grom Różaniec z uwagi na utrzymanie Victorii Żmudź, drużyna Gromu odzyskala status IV-gowca.

4. GLKS Granica Lubycza Królewska

5. GKS Andoria Mircze

6. GKS Sparta Łabunie

7. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

8. Łada 1945 Biłgoraj

9. GKS Błękitni Obsza

10. SP Victoria Łukowa

11. KS Włókniarz Frampol

12. LKS Metalowiec Goraj

13. ŁKS Korona Łaszczów

14. LZS Tanew Majdan Stary

15. KS Tur Turobin

16. LKS Olimpiakos Tarnogród

 

 

KEEZA klasa A (14 zespołów):

1. MKS Unia Hrubieszów

2. GLKS Graf Chodywańce

3. KS Olender Sól

4. GKS Orzeł Tereszpol

5. STS Gryf II Gmina Zamość

6. GKS Ostoja Skierbieszów

7. STS Start Gmina Frampol

8. LKS Orion Dereźnia 

9. KS Sokół Zwierzyniec

10. LZS Tarpan Korchów

11. LKS Orion-Stihl Jacnia

12. GKS Potok Sitno

13. LKS Szumy Susiec

14. LKS Orkan Bełżec

 

 

 

KEEZA klasa B (na razie bez podziału na grupy):

1. GKS Sparta Wożuczyn

2. GKS Perła Deszkowice

3. LZS Wrzos Szyszków

4. KS Wola Różaniecka-Luchów

5. GKS Huragan Hrubieszów

6. BKS Bodaczów

7. Stowarzyszenie Sportowe Huragan Chmielek

8. KS Rakovia Rakówka

9. GKS Delta Nielisz

10. ASPN Roztocze II Szczebrzeszyn

11. SKS Ruch Machnów Nowy

12. KS Alwa Brody Małe

13. SP Piast Babice

14. LKS Szumy Susiec   drużyna utrzymała się w klasie A

14. GKS Szyszła Tarnoszyn

15. GKS Perła Telatyn

16. GKS Aleksandria Aleksandrów

17. MGKS Igros II Krasnobród

18. LKS Cosmos Józefów

19. GKS Relax Księżpol

 

 

 

System rozgrywek grup młodzieżowych będzie uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn w danej kategorii wiekowej.

 

ROCZNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH NA SEZON 2021/2022

Okręgowa Liga Juniorów Starszych A1(2003, 2004, 2005, 2006 za zgodą lekarza sportowego):

1. GLKS Omega Stary Zamość

2. GKS Huragan Hrubieszów

3. KS Olender Sól wycofanie drużyny w dniu 22.07.2021 r.

3. LKS Olimpia Miączyn

4. LKS Grom Różaniec

6. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn wycofanie drużyny w dniu 16.07.2021 r.

5. MLKS Kryształ Werbkowice

6. LKS Szumy Susiec

7. KS Włókniarz Frampol

8. ŁKS Korona Łaszczów

9. LZS Tanew Majdan Stary

10. GKS Relax Księżpol

 

 

Okręgowa Liga Juniorów Młodszych B1 (2005,2006,2007, 2008 za zgodą lekarza sportowego):

1. GLKS Granica Lubycza Królewska

2. GKS Orzeł Tereszpol

3. SP Piast Babice

4. TKS Huczwa Tyszowce

5. Victoria Łukowa

6. MKS Szczebrzeszyn  wycofanie się z rozgrywek w dniu 09.08.2021 r.

6. KS Sokół Zwierzyniec

7. MGKS Igros Krasnobród

8. LKS Metalowiec Goraj

9. GKS Aleksandria Aleksandrów

10. LKS Orion-Stihl Jacnia

11. LKS Cosmos Józefów

12. LKS Olimpiakos Tarnogród

13. LKS Orkan Bełżec

14. GKS Błękitni Obsza

 

Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych C1 (2007,2008,2009 za zgodą lekarza sportowego):

1. GLKS Omega Stary Zamość

2. GKS Huragan Hrubieszów

3. KS Olender Sól

4. GLKR-S Olimp Mircze

5. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn wycofanie drużyny w dniu 16.07.2021 r.

5. GKS Delta Nielisz

6. GKS Błękitni Obsza  wycofanie drużyny w dniu 23.07.2021 r.

6. MLKS Kryształ Werbkowice

7. GKS Ostoja Skierbieszów

8. LKS Szumy Susiec

9. KS Włókniarz Frampol  wycofanie się drużyny w dniu 03.08.2021 r.

9. MKS Szczebrzeszyn

10. LKS Metalowiec Goraj

11. APN Biłgorajczyki

12. KS Włókniarz Frampol zgłoszenie drużyny w dniu 18.08.2021 r.

 

Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych C2 (2008, 2009, 2010 za zgodą lekarza sportowego):

1. GKS Sparta Łabunie

2. GKS Orzeł Tereszpol

3. MKS Szczebrzeszyn   wycofanie drużyny w dniu 26.07.2021 r.

3. MGKS Igros Krasnobród

4. ŁKS Korona Łaszczów

5. LKS Orkan Bełżec

6. KS Włókniarz Frampol  wycofanie drużyny w dniu 18.08.2021 r.

6. GKS Relax Księżpol zgłoszenie drużyny w dniu 18.08.2021 r.

 

Okręgowa Liga Młodzików Starszych D1 (2009, 2010, 2011 za zgodą lekarza sportowego):

1. DKS Gaudium Zamość

2. GKS Pogoń 96 Łaszczówka

3. AMSPN Hetman Zamość

4. LKS Szumy Susiec

5. SP Victoria Łukowa

6. KS Sokół Zwierzyniec

7. GKS Potok Sitno

8. ULKS Zryw Ulhówek

9. MKS Szczebrzeszyn

 

Okręgowa Liga Młodzików Młodszych D2 (2010, 2011, 2012 za zgodą lekarza sportowego):

1. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

2.GKS Huragan Hrubieszów drużyna wycofana w dniu 05.07.2021 r.

2. GLKS Graf Chodywańce

3. AMSPN Hetman I Zamość

4. AMSPN Hetman II Zamość

5. GKS Pogoń 96 Łaszczówka

6. LKS Grom Różaniec

7. GKS Andoria Mircze

8. GKS Orzeł Tereszpol

9. MLKS Kryształ Werbkowice

10. SKS Ruch Machnów Nowy

11. STS Gryf Gmina Zamość

12. OSiR Biłgoraj

13. UKS Football Academy Biłgoraj

14. MKS Szczebrzeszyn

15. LZS Tanew Majdan Stary

16. ULKS Zryw Ulhówek wycofanie drużyny w dniu 22.07.2021 r.

16. KS Tur Turobin

17. Stowarzyszenie Sportowe Huragan Chmielek

18. LKS Olimpiakos Tarnogród

19. KS Włókniarz Frampol

20. KS Olender Sól

 

Orlik Starszy E1-turniejowo (2011):

1. GLKS Omega Stary Zamość

2. GKS Huragan Hrubieszów

3. AMSPN Hetman Zamość

4. KS Olender Sól wycofanie drużyny z rozgrywek w dniu 05.08.2021 r.

5. DKS Gaudium Zamość

6. LKS Olimpia Miączyn

7. GLKS Granica Lubycza Królewska

8. BKS Biłgoraj

9. GKS Sparta Łabunie

10. GKS Błękitni Obsza

11. UKS Football Academy Zamość

12. STS Start Gmina Frampol

13. LKS Szumy Susiec

14. TKS Huczwa Tyszowce

15. MGKS Igros Krasnobród

16. LZS Tarpan Korchów

17. GKS Potok Sitno

 

Orlik Młodszy E2-turniejowo (2012):

1. MKS Unia Hrubieszów

2. TKS Tomasovia I Tomaszów Lubelski

3. TKS Tomasovia II Tomaszów Lubelski

4. GKS Huragan Hrubieszów drużyna wycofana w dniu 05.07.2021 r.

4. AMSPN Hetman Zamość

5. DKS Gaudium I Zamość

6. DKS Gaudium II Zamość

7. GKS Pogoń 96 Łaszczówka

8. GLKR-S Olimp Mircze

9. GKS Orzeł Tereszpol

10. BKS Biłgoraj

11. STS Gryf Gmina Zamość

12. STS Start Gmina Frampol

13. GKS Szyszła Tarnoszyn

14. UKS Football Academy Biłgoraj

15. MKS Szczebrzeszyn

16. LZS Tanew Majdan Stary

 

Żak Starszy F1-turniejowo (2013)

1. MKS Unia Hrubieszów

2. TKS Tomasovia I Tomaszów Lubelski

3. TKS Tomasovia II Tomaszów Lubelski

4. GLKS Omega Stary Zamość

5. GKS Huragan Hrubieszów

6. AMSPN Hetman Zamość

7. AP Kicker Tomaszów Lubelski

8. DKS Gaudium I Zamość

9. DKS Gaudium II Zamość

10. GKS Pogoń 96 Łaszczówka

11. LKS Grom Różaniec

12. GLKS Granica Lubycza Królewska

13. BKS Biłgoraj

14. GKS Błękitni Obsza

15. UKS Football Academy Zamość

16. STS Gryf Gmina Zamość

17. LKS Szumy Susiec

18. LKS Orion Dereźnia

19. TKS Huczwa Tyszowce

20. UKS Football Academy Biłgoraj

21. LZS Tarpan Korchów

22. LKS Olimpiakos Tarnogród

23. LKS Orkan Bełżec

 

Żak Młodszy F2-turniejowo (2014)

1. TKS Tomasovia  Tomaszów Lubelski

2. AMSPN Hetman Zamość

3. AP Kicker Tomaszów Lubelski

4. DKS Gaudium Zamość

5. BKS Biłgoraj

6. STS Gryf Gmina Zamość

7. STS Start Gmina Frampol

8. GKS Huragan Hrubieszów

9. LKS Orion Dereźnia

10. UKS Football Academy Biłgoraj

11. MKS Szczebrzeszyn

12. KS Tur Turobin

 

Skrzat G1-turniejowo (2015)

1. GKS Huragan Hrubieszów drużyna wycofana w dniu 05.07.2021 r.

1. AMSPN Hetman I Zamość

2. AMSPN Hetman II Zamość

3. AP Kicker Tomaszów Lubelski

4. UKS Football Academy Zamość

5. STS Gryf Gmina Zamość

6. LKS Orion Dereźnia    wycofanie z rozgrywek w dniu 11.08.2021 r.

7. UKS Football Academy Biłgoraj

 

 

 ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Zgody RODO na korespondencję mailową (sezon 2020/2021 i następne):

 

III liga:

1. KS Hetman Zamość

 

IV liga:

1. MLKS Kryształ Werbkowice

2. MKS Unia Hrubieszów

3. STS Gryf Gmina Zamość

4. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

5. TKS Huczwa Tyszowce

6. LKS Grom Różaniec

7. Łada 1945 Biłgoraj

 

klasa Okręgowa:

1. GKS Błękitni Obsza

2. GLKS Omega Stary Zamość

3. GKS Orzeł Tereszpol

4. LKS Olimpia Miączyn

5. LZS Tarpan Korchów

6. GLKS Granica Lubycza Królewska

7. LKS Olimpiakos Tarnogród

8. GKS Pogoń 96 Łaszczówka

9. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

10. LKS Metalowiec Goraj

11. GKS Potok Sitno

12. SP Victoria Łukowa

13. MGKS Igros Krasnobród

14. LKS Orion Dereźnia

15. ŁKS Korona Łaszczów

16. LZS Tanew Majdan Stary

17. KS Tur Turobin

18. KS Sokół Zwierzyniec

 

klasa A:

1. GKS Sparta Łabunie

2. LKS Orkan Bełżec

3. BKS Bodaczów

4. GKS Andoria Mircze

5. KS Włókniarz Frampol

6. SP Piast Babice

7. GKS Relax Księżpol

8. GKS Szyszła Tarnoszyn

9. KS Olender Sól

10. LKS Szumy Susiec

11. LKS Cosmos Józefów

12. PKS Metanoja Lipsko

13. GLKS Graf Chodywańce

14. KS Alwa Brody Małe

 

klasa B na razie bez podziału na grupy: 

1. GKS Ostoja Skierbieszów

2. GKS Perła Deszkowice

3. SKS Ruch Machnów Nowy

4. KS Rakovia Rakówka

5. GKS Aleksandria Aleksandrów

6. GKS Tarnawatka

7. GKS Perła Telatyn

8. GKS Delta Nielisz

9. LKS Orion Stihl Jacnia

10. LZS Wrzos Szyszków

11. STS Start Gmina Frampol

12. KS Wola Różaniecka-Luchów

13. STS Gryf II Gmina Zamość

14. LZS Albatros Biszcza

15. Stowarzyszenie Sportowe Huragan Chmielek

16. GKS Sparta Wożuczyn

17. GKS Huragan Hrubieszów

18. WKS Przewale

 

grupy młodzieżowe:

1. APN Biłgorajczyki

2. BKS Biłgoraj

3. OSiR Biłgoraj

4. UKS Football Academy Biłgoraj

5. UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska

6. AP Kicker Tomaszów Lubelski

7. UKS Football Academy Zamość

8. KS Archipelag Roztocze Krynice

9. GLKR-S Olimp Mircze

10. DKS Gaudium Zamość

11. AMSPN Hetman Zamość

12. MKS Szczebrzeszyn

Kategoria: