Uchwała nr XVII/1 z dnia 21 maja 2019 roku

Zarządu Lubelskiego Związku Piłki Nożnej

 

w sprawie

stanowiska dotyczącego Uchwały nr IV/62 z dnia 24 kwietnia 2019 roku

Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie podmiotów upoważnionych

do prowadzenia rozgrywek piłkarskich na terenie Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej

Na podstawie § 32 Statutu LZPN postanawia się, co następuje:

  1. Zarząd Lubelskiego Związku Piłki Nożnej przyjmuje stanowisko wobec Uchwały nr IV/62 z dnia 24 kwietnia 2019 roku Zarządu PZPN o treści stanowiącej załącznik do niniejszej uchwały.
  2. Lubelski ZPN w obecnej formie strukturalnej wynikającej ze Statutu nie ma możliwości realizacji wspomnianej Uchwały nr IV/62.
  3. Termin wskazany w przedmiotowej Uchwale nr IV/62 jest zbyt krótki na realizację.

 

 Uchwała wchodzi z dniem podjęcia.

 

                       Robert Gromysz                                                           Zbigniew Bartnik

                     Sekretarz Zarządu                                                                   Prezes

                        Lubelskiego ZPN                                                          Lubelskiego ZPN

 

Na chwilę obecną dysponujemy bezpłatnymi biletami na n/w spotkania w Lublinie:

29 maja 2019 r. (środa) godz. 20:30 Kolumbia-Tahiti

03 czerwca 2019 r. (poniedziałek) godz. 17:30 - 1/8 Finału

04 czerwca 2019 r. (wtorek) godz. 17:30 - 1/8 Finału

11 czerwca 2019 r. (wtorek) godz. 20:30 - 1/2 Finału

Bilety są do odbioru w dniu 23, 24, 27 maja 2019 r. (czwartek,piątek, poniedziałek) w biurze ZOZPN. Decyduje kolejność zgłoszeń (proszę przesyłać zgłoszenia drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny z A. Swacha w przypadku odbioru biletów.

W biurze ZOZPN są do odebrania  przywiezione z LZPN licencje i dyplomy trenerskie.

Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny z A. Swacha.

Panowie:

1. Baran Arkadiusz

2. Czerw Artur

3. Deryło Marek

4. Duda Wiesław

5. Gmoch Krzysztof

6. Kapłon Piotr

7. Łyko Mateusz

8. Maluga Grzegorz

9. Sowa Tomasz

10. Tabała Dariusz