Header Pic
Spacer Pic

Fina Pucharu Polski ZOZPN
29.09.2016.
Zamojski Okrgowy Zwizek Piki Nonej informuje, e zgodnie z Regulaminem PP LZPN, Fina Pucharu Polski ZOZPN pomidzy TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski-KS Hetman Zamo odbdzie si w Tomaszowie Lubelskim. Data meczu zostanie wyznaczona po ustaleniu terminów wiosennych w rozgrywkach IV ligi.puchar 1.jpg

MLKS Kryszta Werbkowice-KS Hetman Zamo

Mecze naley rozegra dnia 28 wrzenia 2016 r. (roda) godz. 15:30. Gospodarze spotka s na pierwszym miejscu.

12.09.2016.

1. Zawody trwaj 2 x 45 minut z przerw 15 minutow.W przypadku wyniku remisowego zarzdza si dogrywk 2 x 15 minut. Jeeli dogrywka zakoczy si remisem to sdzia zawodów zarzdza wykonywanie rzutów karnych wedug obowizujcych przepisów. Prawo do wykonania rzutów karnych maj wszyscy zawodnicy, którzy brali udzia w grze w momencie zakoczenia dogrywki.

2. Druyny biorce udzia w rozgrywkach do finau na poziomie LZPN (10 powiatów) i OZPN wcznie, uprawnione s do wymiany 7 zawodników przez cay czas trwania zawodów, bez prawa ich powrotu do gry.

3. Druyny biorce udzia w rozgrywkach na poziomie województwa (od pófinau wojewódzkiego do finau wojewódzkiego wcznie), uprawnione s do wymiany 4 zawodników przez cay czas trwania zawodów, bez prawa ich powrotu do gry.

4. Druyny biorce udzia w rogrywkach na szczeblu centralnym, uprawnione s do wymiany w czasie trwania zawodów 3 zawodników.

Spalone w Modzikach Starszych i Modszych
09.09.2016.
Informujemy, e zgodnie z uzyskanymi wytycznymi z PZPN od sezonu 2016/2017  w rozrywkach Wojewódzkich i Okrgowych Modzików Starszych i Modszych obowizuje przepis o spalonym.

Wyniki losowania 1/4 Pucharu Polski ZOZPN
08.09.2016.

Zamojski Okrgowy Zwizek Piki Nonej w Zamociu informuje, e dnia 08 wrzenia 2016 r. w obecnoci przedstawicieli Klubów: Piotr Welcz z Fundacji KS Hetman Zamo  oraz Marek Grelak z LKS Grom Róaniec oraz gocinnie Anna Borsuk z KS Sokó Zwierzyniec dokonano losowania drabinki Pucharu Polski na szczeblu Okrgu Zamojskiego.

07.09.2016.
Uczestnicy 1/4 Pucharu Polski ZOZPN: Fundacja KS Hetman Zamo, TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski, MLKS Kryszta Werbkowice, ada 1945 Bigoraj oraz LKS Grom Róaniec, GKS Andoria Mircze, TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski-juniorzy, GLKS Omega Stary Zamoc. Zgodnie z zapowiedzi w dniu jutrzejszym o godz. 12:00  zostan drog losowania wyonione pary 1/4 PP ZOZPN.

Puchar Polski
07.09.2016.
Wynik meczu Pucharu Polski ZOZPN: GKS Andoria Mircze-MKS Unia Hrubieszów 2:0 (1:0)

Terminy Pucharu Polski ZOZPN
06.09.2016.

Zamojski Okrgowy Zwizek Piki Nonej podaje terminy rozegrania Pucharu Polski ZOZPN:

1/ 2 Pucharu Polski ZOZPN- 28 wrzenia 2016 r. (roda) godz. 15:30

FINA Pucharu Polski ZOZPN - Wiosna 2017

Komunikat Wydziau Gier!!!
06.09.2016.

Wydzia Gier ZOZPN informuje:

1)  w przypadku nie podania terminu i godziny w rozgrywkach seniorów, WG wyznaczy termin z urzdu na sobot.

2) nie podanie  terminu i godziny w grupach modzieowych-taki mecz pozostanie bez zapewnienia obsady sdziowskiej. Obecnie trwajcy stan rzeczy jest uciliwy dla WG i zespoów przeciwnych, a tym samym dezorganizuje rozgrywki.

3) informujemy, e niektóre kluby lekcewaco podchodz równie do wyznaczonych terminów zgaszania zespoów modzieowych co w znacznym stopniu utrudnia biec prac ZOZPN jak równie klubów, które dostosowuj si do terminów rejestracji.

Orliki Starsze i Orliki Modsze
05.09.2016.
W dziale ROZGRYWKI zostay zamieszczone szczegóy dotyczce terminów i miejsc rozegrania Orlików Starszych gr. I i gr. II  oraz Orlików Modszych gr. I; gr. II; gr. III w rundzie Jesie 2016, jak równie dane kontaktowe.